Akcia 1 + 1 ZA POLOVICU NA SPODNÉ PRÁDLO. → Použi kód VPOHODLI
13  apr, 2023
JARNÉ UPRATOVANIE s Fusaklami

Jar je obdobie obnovy a nových začiatkov. Toto obdobie prináša nielen krásu kvitnúcich kvetov a prebúdzajúcej sa prírody, ale aj väčšie množstvo odpadu, ktorý sa v zime nazbieral a roztopený sneh ho odhalil.

Fusakle preto zahajujú jarné upratovanie pre očistu mysle, aj planéty. ☺

03  apr, 2023
Prečo nakupovať lokálne

„Len tvojím nákupom rozhoduješ, či podporíš vykorisťovanie ľudí v krajinách tretieho sveta alebo podporíš poctivý domáci brand“, odkazuje slovenská fashion značka Fusakle.


Zažívame náročné časy a vzájomná podpora je dôležitejšia viac než kedykoľvek predtým. Kúpou výrobkov z domácej produkcie pomáhame udržať pracovné miesta, prispievame k rýchlejšiemu zotaveniu ekonomiky a šetríme životné prostredie znižovaním uhlíkovej stopy.

01  jan, 2023
Športová novinka

Podkolienky a ponožky na všetky outdoorové aktivity

Fusakle milujú zimu, preto sme vytvorili špeciálnu kolekciu - ŠPORTOVÉ ponožky a podkolienky pre všetky obľúbené zimné outdoorové aktivity. Tak hor sa na svah s nohami v teple.

11  dec, 2022
Tip na darček pod stromček

Nechávaš si nákup darčekov na poslednú chvíľu? My ťa podržíme! Prečítaj si naše tipy na lokálne a originálne kúsky, ktoré potešia a zahrejú celú rodinu. Mysleli sme naozaj na každého člena rodiny, aby všetci mali Vianoce.

07  nov, 2022
Ako udržať nohy v teple? Radia experti na vlnu

Vieš, že najviac tepla z nášho tela uniká práve z hlavy a z nôh? Fusakle, experti na vlnu, prinášajú tipy na horúce novinky, ktoré udržia všetky nohy v teple.

14  júl, 2022
Fusakle na Pohode 2022
17  jún, 2022
Ako si vybrať Fusakle plavky podľa tvojej postavy?

Nová kolekcia plaviek od Fusaklí je plná farieb, strihov a zábavy. Rovnako, ako všetko z našej dielne, aj plavky vyrábame lokálne.

11  máj, 2022
Objav silu ELEMENTOV spolu s Fusaklami!

Nová kolekcia Elementy je tu! Veríme, že ťa očarí a vďaka nej sa aspoň na chvíľku ocitneš v oázi pokoja, pretože práve o tom je celá kolekcia.

21  mar, 2022
Aj Fusakle stoja za Ukrajinou. Pomáhame tak, ako dokážeme!

Dňa 24. februára sme sa všetci zobudili do vojny u našich susedov na Ukrajine. A my v spolupráci s organizáciou Človek v ohrození sme sa rozhodli pomôcť špeciálnou edíciou ponožiek Pomoc Ukrajine.

07  mar, 2022
Fusakle & OZ Vagus: „Ľudia bez domova sú v prvom rade ľuďmi, ktorí potrebujú šancu a pomoc! “

Ľudia bez domova to nemajú ľahké. Je to jedna z najzraniteľnejších skupín obyvateľov Slovenska, medzi ktoré patria osamelí seniori a seniorky, ľudia s ťažkým zdravotným postihnutím, vylúčené komunity a týrané ženy. Až tretinu ľudia bez domova tvoria odchovanci a odchovankyne z detských domovov.

14  jan, 2022
Prispejte s nami k ochrane rysa ostrovida na Slovensku kúpou ponožiek!

Rys ostrovid sa z našej prírody stráca. Ľudia mu ničia domov a už raz ho takmer vyhubili. Pomôžte ochranárskej organizácií WWF Slovensko tento vývoj zvrátiť.