Fusblog | Fusakle
Akcia Tričko + ponožky ZADARMO → Použi kód LADINAMTO
13  dec, 2023
Tipy na darčeky

Aj tento rok ti prinášame tipy na praktické a veselé darčeky z lokálnej dielne Fusakle. Mysleli sme naozaj na každého člena rodiny, aby všetci mali Vianoce. Poďme sa pozrieť na náš vianočný fusaklový gift guide.

16  nov, 2023
Majolika X Fusakle

Mnohí z vás ste už určite počuli o modranskej Majolike a zrejme ju poznáte z poličiek u babky. Vedeli ste však, že toto remeslo aj naďalej pretrváva a aj dnes sa v nenápadnej dielni v Modre každý deň rodia ručne robené skvosty?

06  okt, 2023
Veľké novinky pre malých šibalov

Táto zima sa u nás nesie v znamení noviniek pre DETI! Stavili sme na najkvalitnejšie prírodné materiály - merino, vlna, organická bavlna a samozrejme, lokálnu výrobu, pre veselé chvíle plné dobrodružstiev v teple a pohode. Všetci predsa chceme, aby boli drobci v teple, od hlavy až po Fusakle. ☺

05  okt, 2023
Ako udržať nohy v teple? Radia experti na vlnu

Vieš, že najviac tepla z nášho tela uniká práve z hlavy a z nôh? Fusakle, experti na vlnu, prinášajú tipy na horúce novinky, ktoré udržia všetky nohy v teple.

04  okt, 2023
Športová novinka

Podkolienky a ponožky na všetky outdoorové aktivity

Fusakle milujú zimu, preto sme vytvorili špeciálnu kolekciu - ŠPORTOVÉ ponožky a podkolienky pre všetky obľúbené zimné outdoorové aktivity. Tak hor sa na svah s nohami v teple.

02  okt, 2023
Prečo nakupovať lokálne

„Len tvojím nákupom rozhoduješ, či podporíš vykorisťovanie ľudí v krajinách tretieho sveta alebo podporíš poctivý domáci brand“, odkazuje slovenská fashion značka Fusakle.


Zažívame náročné časy a vzájomná podpora je dôležitejšia viac než kedykoľvek predtým. Kúpou výrobkov z domácej produkcie pomáhame udržať pracovné miesta, prispievame k rýchlejšiemu zotaveniu ekonomiky a šetríme životné prostredie znižovaním uhlíkovej stopy.

01  okt, 2023
Tip na darček pod stromček

Nechávaš si nákup darčekov na poslednú chvíľu? My ťa podržíme! Prečítaj si naše tipy na lokálne a originálne kúsky, ktoré potešia a zahrejú celú rodinu. Mysleli sme naozaj na každého člena rodiny, aby všetci mali Vianoce.

03  aug, 2023
Tip na túru vo Fusakliach: Brnčalka cez Svišťovku

Vyraz s nami za zážitkami a objav zberateľskú sériu HORSKÉ CHATY. Turistická sezóna je v plnom prúde a my máme pre teba ďalší tip na tatranskú túru v našich horských ponožkách, šatkách, tričkách a mikinách. Inšpiruj sa 

14  júl, 2023
Tip na túru vo Fusakliach: Chata Plesnivec

Načo cestovať k moru, keď máme toľko prírodných krás aj u nás? Slovensko je domovom Fusaklí , preto v našej kolekcii nesmú chýbať obľúbené slovenské dominanty. Vyraz s nami za zážitkami a objav zberateľskú sériu HORSKÉ CHATY.

11  júl, 2023
Tip na túru vo Fusakliach: Chata pod Soliskom

Leto je v plnom prúde a je najvyšší čas vyraziť do našich milovaných Tatier. Podpor s nami slovenských chatárov a vyraz na túru v pravých slovenských kúskoch.Vďaka kolekcii Horské chaty si okrem zážitkov z hôr môžeš odniesť aj peknú a praktickú pamiatku.

04  júl, 2023
Tip na túru vo Fusakliach: Sliezsky dom a Východná Vysoká

Letné prázdniny sa práve začali a turistická sezóna v našich veľhorách je v plnom prúde. Vydaj sa s nami na túru popod najvyšší slovenský štít a navštív jednu z najmodernejších horských chát na Slovensku. Vyraz na túru vo Fusakliach.

27  jún, 2023
Tip na túru vo Fusakliach: Ferrata Priečne sedlo

Turistická sezóna je v plnom prúde a my máme pre teba ďalší tip na tatranskú túru. Tentoraz sa vyberieme na zaistenú cestu via ferrata, ktorá vedie Priečnym sedlom a navštívime pritom niekoľko horských chát. Vydaj sa na túru vo Fusakliach.

20  jún, 2023
Tip na túru vo Fusakliach: Chata pod Rysmi

Letná turistická sezóna sa práve začala! Vyraz na hory a podpor domáci turizmus v pravých slovenských kúskoch.Vďaka kolekcii Horské chaty si okrem zážitkov z hôr môžeš odniesť aj peknú a praktickú pamiatku. Kolekciu sme navrhli na princípe zberateľskej série.

13  jún, 2023
Tip na túru vo Fusakliach: na Zamkovského chatu

Ešte predtým, ako sa vyberieš k moru, vyraz na hory a podpor domáci turizmus v pravých domácich ponožkách a multifunkčných šatkách.Vďaka kolekcii Horské chaty si okrem zážitkov z hôr môžeš odniesť aj peknú a praktickú pamiatku. Kolekciu sme navrhli na princípe zberateľskej série