Akcia Tričko + ponožky ZADARMO → Použi kód LADINAMTO

Ponožky Liga proti rakovine Pastel

8,99
Záleží nám na svete, v ktorom žijeme a na ľuďoch, s ktorými v ňom žijeme. Aj preto podporujeme zbierku Ligy proti rakovine - limitovanou edíciou Fusakle Deň narcisov. Z každého predaného páru ponožiek s narcismi združeniu prispejeme 2 €.

S (36-40)M (41-45)
Do zoznamu prianí |  Odporučiť
Na bezplatné doručenie nakúp už iba za 50,00€

Združenie Liga proti rakovine

Už viac ako 30 rokov je primárnym cieľom Občianskeho združenia Liga proti rakovine pomáhať onkologickým pacientom, ich rodinám i blízkym. Veľkú pozornosť venujú hlavne informovanosti širokej skupiny obyvateľov, aby sa chorobe úplne predchádzalo alebo ju zachytili v počiatočnom štádiu. Každoročne taktiež poskytujú finančnú podporu aj zdravotníckym inštitúciám – či už na nákup väčšieho prístrojového vybavenia, ale na nákup drobných, denne potrebných prístrojov, nevyhnutných na skvalitnenie liečby, či života onkologických pacientov. Myslia však aj na výskum a neustále napredovanie v liečbe rakoviny.

Fusakle x Liga proti rakovine

Fusakle sú už roky podporovateľom zbierky pre združenie Ligy proti rakovine. Vďaka našej špeciálnej limitovanej edícii Fusakle Deň narcisov, sme každoročne schopní prispievať sumou 2 € z každého predaného páru. Pretože nám záleží na svete, v ktorom žijeme a na ľuďoch, s ktorými v ňom žijeme.

Vlastnosti ponožky: Vhodné a príjemné na celodenné nosenie. Trvácne, opätovne sa prispôsobia veľkosti nohy aj po vypraní, sú odolné voči oderu.
Bavlna (90%): Materiál príjemný na dotyk, vhodný aj pre ľudí s alergiami. Jej tepelno-izolačné vlastnosti, ako aj pevnosť a zároveň pružnosť ju predurčujú na popredné využitie v textilnom priemysle.
Polyamid (8%): Syntetické vlákno, známe aj ako nylon, je obľúbené vďaka svojim výborným vlastnostiam. Je mimoriadne pevné a odolné voči oderu. Takmer vôbec nevlhne a ak áno, rýchlo schne.
Elastan (2%): Polyuretánové vlákno s vysokou elasticitou. Zaručí, že sa ponožka aj po mnohých praniach a noseniach vráti do pôvodného tvaru a rozmeru.
Ako vybrať veľkosť ponožky: Zvoľte na základe dĺžky chodidla, meraného od špičky palca po koniec päty. Ak ste na rozmedzí dvoch veľkostí, vyberte menšiu veľkosť, nakoľko ponožka je dostatočne elastická.
Rozťažnosť ponožky: Po opraní sa ponožka stiahne, čo je prirodzená vlastnosť materiálu. Po opätovnom oblečení sa ponožka vráti do pôvodného stavu a prirodzene obopne nohu.
Veľkosť chodidla Veľkosť ponožiek Fusakle
22 - 24,5 cm S (35 - 38)
25 - 27,5 cm M (39 - 42)
28 - 30,5 cm L (43 - 46)
31 - 33,5 cm XL (47 - 50)
UK US ženy US muži
3 - 5,5 5 - 7,5 3,5 - 6
6 - 8,5 8 - 10,5 6,5 - 9
9 - 11,5 11 - 13,5 9,5 - 12
12 - 14,5 14 - 16,5 12,5 - 15

Všetky tabuľky veľkostí ponožiek Fusakle nájdeš tu.

Odoslanie objednávky: najneskôr do 24 hodín od objednávky
Najvýhodnejšie doručenie: iba 2,49 € Packeta - osobný odber
Najrýchlejšie doručenie: kuriérom DPD do 24 hodín od expedície (v rámci Slovenska)
Osobný odber na predajniach Fusakle: V našich Showroomoch a Pop-up stánkoch iba za 1,49 €

Súvisiace produkty
loader  Načítavam podobné produkty...