Akcia Tričko + ponožky ZADARMO → Použi kód LADINAMTO
Zákazková výroba

Zákazková výroba

Fusakle sú známe svojou kvalitou, lokálnou výrobou a tým, že rozdávajú radosť.

Presne taký môže byť aj váš merch alebo reklamný textil vo vlastnom dizajne.

Pre koho vyrábame?

Prečo zákazkova výroba textilu od Fusakle?

Čo vyrábame?

Ponožky

Ponožky na mieru vyrábame v množstvách už od 100 párov až po mnohotisícové zákazky. Ponožky vo vlastnom dizajne sú vhodné ako spomienkový darček pre vašich firemných klientov, zamestnancov, obchodných partnerov a zákazníkov. Sú taktiež vhodným darčekom do spotrebiteľských súťaží alebo keď chcete osláviť výročie vašej spoločnosti.

Darčekové balenie

V prípade záujmu Vám ponožky zabalíme do originálnych darčekových balení s vašim logom či v súlade s vašou corporate identity.

Čiapky, šály a rukavice

Čiapka vo vlastnom dizajne je praktický a zároveň viditeľný nosič vašej značky alebo posolstva, či darček ktorý zahreje a poteší. Spoločne vyberieme vhodné zloženie podľa účelu (bavlna/akryl/vlna), strih a dizajn, či už s brmbolcom alebo bez. Robíme ich od detských veľkostí až po dospelácke.

Multifunkčné šatky a čelenky

Multifunkčná šatka či čelenka vo vlastnom dizajne sú skvele viditeľné reklamné nosiče, ktoré sú využiteľné na rôzne spôsoby a stanú sa tak praktickým predmetom na každý deň. Vaše logo/posolstvo sa tak stane súčasťou života vašich zákazníkov. Šatka sa dá nosiť ako nákrčník, čelenka, čiapka či ochrana tváre. Uvítajú ju nielen športovci a horské typy, hodí sa aj na bežné nosenie do mesta.

Napíšte nám...

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou ponožiek na zákazku a produktov na mieru a doteraz sme spolupracovali so stovkami firiem a zákazníkov. Čo svedčí o kvalite našej práce a najviac nás teší je veľké množstvo zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú a naše spolupráce sú dlhodobé (napr. Lidl, O2, Martinus, Pohoda a iní…). Ďakujeme!

Vždy sa snažíme výjsť zákazníkom v ústrety, prinášame riešenia, pomôžeme vám s dizajnami, materiálovým zložením alebo ich komplet navrhneme.

Kontaktujte nás na obchodak@fusakle.sk alebo zavolajte na 0918 743 531 a vytvoríme spolu niečo pekné…

Naši spokojní zákazníci

> > > zákazkový katalóg na stiahnutie