-
 
Fusakle

Detské vlnené ponožky Vlnáč Plusko

9,99 €
Skladom
SKU 0891
O produkte Materiál Veľkosti Doprava
O produkte
Veselé Fusakle, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári, určené na každodenné nosenie. Fusakle je značka originálnych dizajnových ponožiek navrhovaná a vyrábaná s láskou šikovnými a milými ľuďmi na Slovensku a v Česku. Fusakle sú pre všetkých, ktorí sa chcú baviť životom, majú chuť pomáhať druhým a odvahu byť iní, no stále samými sebou. #žiadnanuda
Značka Fusakle
Typ ponožiek Klasické
Druh ponožiek Teplé / Termo
Farba Šedé
Zloženie vlna 45%, akryl 45%, elastan 10%
Materiál
Vlna (45%): Vlna je prírodný antialergický materiál, ktorý výborne izoluje pred teplom a pred zimou. Dokáže pohltiť veľké množstvo vody a nezanecháva pocit vlhka. Jej vlákna sú antibakteriálne a odpudzujú nečistoty. V praxi to znamená, že ich nemusíš po každom nosení prať, čím šetríš životné prostredie. Vlna je čisto prírodný obnoviteľný a odbúrateľný materiál, po niekoľkých rokoch sa dokáže rozložiť.
Akryl (45%): Akryl je syntetická náhrada vlny. Jeho vlastnosti sú veľmi podobné vlne, nenasiakava vlhkosť, vytvára objem. Je to veľmi ľahký materiál, ktorý je príjemný na dotyk a ľahko sa udržiava. Na rozdiel od vlny je hypoalergénny. .
Elastan (10%): Polyuretánové vlákno s vysokou elasticitou. Zaručí, že sa ponožka aj po mnohých praniach a noseniach vráti do pôvodného tvaru a rozmeru.
Veľkosti
Ako vybrať veľkosť ponožky: Zvoľte na základe dĺžky chodidla, meraného od špičky palca po koniec päty. Ak ste na rozmedzí dvoch veľkostí, vyberte menšiu veľkosť, nakoľko ponožka je dostatočne elastická.
Rozťažnosť ponožky: Po opraní sa ponožka stiahne, čo je prirodzená vlastnosť materiálu. Po opätovnom oblečení sa ponožka vráti do pôvodného stavu a prirodzene obopne nohu.
Vek Veľkosť chodidla
4 - 6 rokov 15,2 - 18,1 cm
7 - 9 rokov 19,1 - 21,9 cm
Veľkosť Fusakle UK US
S (25 - 30) 7,5 - 11 8,5 C - 12 C
M (31 - 35) 12 - 2,5 13 C - 3,5 Y
Doprava
Odoslanie objednávky: najneskôr do 24 hodín od objednávky
Najvýhodnejšie doručenie: iba 1,99 € Slovenskou poštou
Najrýchlejšie doručenie: kuriérom DPD do 24 hodín od expedície (v rámci Slovenska)
Osobný odber na predajniach Fusakle: V našich Showroomoch a Pop-up stánkoch iba za 1 €
Doručenie zadarmo: Pre objednávky nad 30 € Slovenskou poštou alebo Zásielkovňou

Viac informácií o dobe doručenia a cenách dopravy nájdeš tu.

Ďakujeme za Tvoj záujem. Hneď ako bude tovar opäť skladom, zašleme Ti e-mail.