-
 
Set fusakle

Konzerva Noa! Fusakle + Vreckovka

14,90 €
Fusakle sa tentoraz spojili so značkou Noa, ktorá vyrába originálne vreckovky. Spolu sme vytvorili totálnu limitku 110 štýlových plechoviek, kde nájdete špeciálny dizajn pre dámy na našich fusakliach a vreckovke. Dizajn vychádza z prvkov a farieb 80tych rokov. Každá plechovka obsahuje jeden pár ponožiek a jednu vreckovku.
Skladom 9 ks
SKU G0139
O produkte Materiál Veľkosti Doprava
O produkte

Fusakle sú originálna československá značka, ktorá rada vyhľadáva lokálne spolupráce. Tentokrát sme sa spojili s nováčikom na slovenskom trhu a to značkou Noa, ktorá vyrába originálne vreckovky. Klasické látkové vreckovky sú už v dnešnej dobe vzácnosť a nedostatkový tovar. Práve preto začali v Noa s vlastnou výrobou dizajnových vreckoviek, ktoré plnohodnotne nahradia klasické papierové a navyše vyzerajú úplne štýlovo a hlavne šetria prírodu, pretože nie sú na jedno použitie.

Preto sa nám Noa zapáčili a vytvorili sme totálnu limitku 110 štýlových plechoviek, kde nájdete špeciálny dizajn pre dámy na našich fusakliach a vreckovke. Každá plechovka teda obsahuje jeden pár ponožiek a jednu vreckovku. Je možné si vybrať z dvoch veľkostí. Dizajn vychádza z prvkov a farieb 80tich rokov, ktoré sú práve "in".

Táto limitka je dostupná len na troch miestach v Bratislave, a to v našich showroomoch v Auparku, Avione a Bory, alebo na www.fusakle.sk a noavreckovky.sk Ideálny darček a aj zberateľský kúsok, pretože viac ich už nebude.

Značka Fusakle
Typ ponožiek Klasické
Druh ponožiek Na každý deň
Farba Oranžové
Zloženie bavlna 90%, polyamid 8%, elastan 2%
Materiál
Starostlivosť o vreckovku: Jemnú vreckovku zo 100% bavlny per šetrne pri 30 C. Nebieľ, nečisti chemicky, nesuš v sušičke, ale na vzduchu. Opatrním žehlením pri max 150 C zlikviduj baktérie.
Vlastnosti ponožky: Vhodné a príjemné na celodenné nosenie. Trvácne, opätovne sa prispôsobia veľkosti nohy aj po vypraní, sú odolné voči oderu.
Bavlna (90%): Materiál príjemný na dotyk, vhodný aj pre ľudí s alergiami. Jej tepelno-izolačné vlastnosti, ako aj pevnosť a zároveň pružnosť ju predurčujú na popredné využitie v textilnom priemysle.
Polyamid (8%): Syntetické vlákno, známe aj ako nylon, je obľúbené vďaka svojim výborným vlastnostiam. Je mimoriadne pevné a odolné voči oderu. Takmer vôbec nevlhne a ak áno, rýchlo schne.
Elastan (2%): Polyuretánové vlákno s vysokou elasticitou. Zaručí, že sa ponožka aj po mnohých praniach a noseniach vráti do pôvodného tvaru a rozmeru.
Veľkosti
Ako vybrať veľkosť ponožky: Zvoľte na základe dĺžky chodidla, meraného od špičky palca po koniec päty. Ak ste na rozmedzí dvoch veľkostí, vyberte menšiu veľkosť, nakoľko ponožka je dostatočne elastická.
Rozťažnosť ponožky: Po opraní sa ponožka stiahne, čo je prirodzená vlastnosť materiálu. Po opätovnom oblečení sa ponožka vráti do pôvodného stavu a prirodzene obopne nohu.
Veľkosť chodidla Veľkosť ponožiek
22 - 24,5 cm S (35 - 38)
25 - 27,5 cm M (39 - 42)
28 - 30,5 cm L (43 - 46)
UK US ženy US muži
3 - 5,5 5 - 7,5 3,5 - 6
6 - 8,5 8 - 10,5 6,5 - 9
9 - 11,5 11 - 13,5 9,5 - 12

Všetky tabuľky veľkostí ponožiek nájdeš tu.

Doprava
Odoslanie objednávky: najneskôr do 24 hodín od objednávky
Najvýhodnejšie doručenie: iba 1,99 € Slovenskou poštou
Najrýchlejšie doručenie: kuriérom DPD do 24 hodín od expedície (v rámci Slovenska)
Osobný odber na predajniach Fusakle: V našich Showroomoch a Pop-up stánkoch iba za 1 €
Doručenie zadarmo: Pre objednávky nad 50 € Slovenskou poštou alebo Zásielkovňou

Viac informácií o dobe doručenia a cenách dopravy nájdeš tu.

Ďakujeme za Tvoj záujem. Hneď ako bude tovar opäť skladom, zašleme Ti e-mail.