-

Odporúčame

Chráň sa štýlovo. Rúška Fusakle sú vyrobené na Slovensku a pristanú každej tvári.

Detail (text se nezobrazuje)

Na horách alebo v meste, neprekvapí ťa mrazivý vzduch, prach ani vietor.

Detail (text se nezobrazuje)

Obľúbené vzory a motívy z fusakiel nájdeš aj na našich tričkách.

Detail (text se nezobrazuje)

Na ľudovú nôžku

Test combined

Fusakle Ľudové

Nezabúdame na pekné veci, čo sme dali svetu? My nie, a ukážeme to všetkým! Autentické výšivky z rôznych kútov Slovenska teraz nájdeš v novej kolekcii na svojich obľúbených ponožkách.

Pozrieť Ľudové

Fusakle Spolupráce

Test combined

Spájame sa s tvorivými tvormi!

Upriamujeme pozornosť na šikovných ľudí, s ktorými tvoríme pekné ponožky na každú nohu. Lokálni umelci, dobre známi ale i takí, ktorých ešte nepoznáš, no zaslúžia si pozornosť. Preskúmaj ich bližšie, stojí to za to!

Pozrieť kolekciu Spolupráce

Fusakle Pomáhajú

Test combined

Fusakle nosia dobrí ľudia.

Záleží nám na svete okolo nás. Aj vďaka tebe môžeme podporovať a propagovať charitatívne projekty slovenských a českých nadácii, lebo organizáciám posielame za každý predaný pár z tejto kolekcie finančný príspevok.

Pozrieť kolekciu Pomáham

Objav fusakle

test4

nové Predajné miesta

Detail (text se nezobrazuje)
test4

nové Blog

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Zákazková výroba

Detail (text se nezobrazuje)

Vložením mojej e-mailovej adresy udeľujem prevádzkovateľovi, spoločnosti *ERIC SK s.r.o.*, so sídlom Družstevná 1539/11, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika, IČO: 45 589 089 (ďalej ako „ *prevádzkovateľ* “),
súhlas s využitím svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a emailová adresa na účely zasielania marketingových a reklamných oznamov prevádzkovateľa.

Beriem na vedomie, že tento súhlas je dobrovoľný, nie je podmienkou nákupu v e-shope ani uzavretia inej zmluvy. Podrobnejšie informácie o spracúvaní osobných údajov sú tu: spracuvanie-osobnych-udajov-pri-priamom-marketingu

Beriem na vedomie, že udelený súhlas možno odvolať kedykoľvek zaslaním emailu na adresu info@fusakle.sk v znení: „Odvolávam súhlas na zasielanie newslettra“ s uvedením mena, priezviska a emailovej adresy alebo listom s rovnakým textom zaslaným na adresu prevádzkovateľa.
Za odvolanie súhlasu s príslušnými účinkami sa považuje aj stlačenie tlačidla „unsubscribe“ v ktoromkoľvek ozname a odhlásenie sa z odberu noviniek. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracovania osobných údajov pred jeho odvolaním.