-
 

Novinky ponožky

Novinky rúška

Obľúbené kategórie

test4

100% doma vyrobené dizajnové ponožky pre veselší deň →

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Najväčší a najpestrejší výber členkáčov široko-ďaleko →

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Ťapky s protišmykovou úpravou do pláteniek, baleríniek aj mokasín →

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Podkolienky aj nadkolienky pre nohy módne, športové aj sexi →

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Masky s FFP3 s 99,1% Covid ochranou pre 2x lepšie dýchanie a opakované použitie →

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Elastický multifunkčný nákrčník, ochrana tváre, čelenka a čiapka v jednom →

Detail (text se nezobrazuje)
test4

Veselé rúška s iónmi striebra, upravené revolučnou technológiou Sanitized →

Detail (text se nezobrazuje)

Petra Toth & Fusakle

Predstavujeme ti vyšperkovanú kolekciu #Tatranka vytvorenú s láskou na Slovensku a navrhnutú šperkárkou Petrou Toth podľa ľudových goralských vzorov z východoslovenskej obce Ždiar.

Obleč sa do nej

Vložením mojej e-mailovej adresy udeľujem prevádzkovateľovi, spoločnosti *ERIC SK s.r.o.*, so sídlom Družstevná 1539/11, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika, IČO: 45 589 089 (ďalej ako „ *prevádzkovateľ* “),
súhlas s využitím svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko a emailová adresa na účely zasielania marketingových a reklamných oznamov prevádzkovateľa.

Beriem na vedomie, že tento súhlas je dobrovoľný, nie je podmienkou nákupu v e-shope ani uzavretia inej zmluvy. Podrobnejšie informácie o spracúvaní osobných údajov sú tu: spracuvanie-osobnych-udajov-pri-priamom-marketingu

Beriem na vedomie, že udelený súhlas možno odvolať kedykoľvek zaslaním emailu na adresu info@fusakle.sk v znení: „Odvolávam súhlas na zasielanie newslettra“ s uvedením mena, priezviska a emailovej adresy alebo listom s rovnakým textom zaslaným na adresu prevádzkovateľa.
Za odvolanie súhlasu s príslušnými účinkami sa považuje aj stlačenie tlačidla „unsubscribe“ v ktoromkoľvek ozname a odhlásenie sa z odberu noviniek. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracovania osobných údajov pred jeho odvolaním.