-
 

Fusblog

Všetko
 • Prispejte s nami k ochrane rysa ostrovida na Slovensku kúpou ponožiek!
  14 Január, 2022
  Prispejte s nami k ochrane rysa ostrovida na Slovensku kúpou ponožiek!

  Rys ostrovid sa z našej prírody stráca. Ľudia mu ničia domov a už raz ho takmer vyhubili. Pomôžte ochranárskej organizácií WWF Slovensko tento vývoj zvrátiť.

 • Kofola oslavuje Vianoce a tento rok si spoločne s Fusaklami uplietla Kofomäkkúše!
  15 November, 2021
  Kofola oslavuje Vianoce a tento rok si spoločne s Fusaklami uplietla Kofomäkkúše!

  „Nie nie, ja nemusím, ja už ho vidím,“ zaznieva pred Vianocami z televíznych obrazoviek už po devätnástykrát. Vianočná reklama Kofoly predstaví aj špeciálny darček pre fanúšikov značky a vianočných tradícií, ktorý Kofola uplietla spolu so značkou Fusakle.

 • Vo Fusakliach sme začali ponožkami, no dnes sa u nás oblečiete od hlavy až po päty!
  14 Octóber, 2021
  Vo Fusakliach sme začali ponožkami, no dnes sa u nás oblečiete od hlavy až po päty!

  Fusakle fungujú na slovenskom trhu už šesť rokov. Začali sme ponožkami, dnes už máme k dispozícii široký sortiment, vďaka ktorému sa oblečiete od hlavy až po päty. Cesta to nebola vždy úplne jednoduchá, ale s naším úsilím a vašou podporou sa nám darí vyrábať kvalitné oblečenie a doplnky ako na Slovensku, tak aj v Čechách.

 • Je nezmysel dať za ponožky 8 eur?
  06 December, 2020
  Je nezmysel dať za ponožky 8 eur?

  A prečo vysoliť za tričko 25 eur, keď niekde stojí podobné 6 eur? Takto by sa dalo pokračovať donekonečna. No za týmito otázkami sa skrýva omnoho viac ako len číselné porovnanie. A práve teraz je to aktuálnejšie ako kedykoľvek predtým.

 • Česko-slovenské Fusakle otvorili svoje 48. predajné miesto
  02 December, 2020
  Česko-slovenské Fusakle otvorili svoje 48. predajné miesto

  Česko-slovenský výrobca Fusakle otvoril novú predajňu v bratislavskom Avion Shopping Park. Po showroomoch v nákupných centrách Aupark a Bory Mall je to už tretí v Bratislave, v ktorom ponúkajú kompletnú ponuku originálnych dizajnových ponožiek a rúšok.

 • Obleč sa doma: slovenská iniciatíva, vďaka ktorej podporíš lokálnu výrobu a ľudí
  16 November, 2020
  Obleč sa doma: slovenská iniciatíva, vďaka ktorej podporíš lokálnu výrobu a ľudí

  Slovenská iniciatíva, vďaka ktorej podporíš lokálnu výrobu a ľudí. Skúste si, len tak pre seba, prezrieť šatník a zistite, koľko je v ňom oblečenia vyrobeného na Slovensku. Pravdepodobne prídete na to, že ide o úplne zanedbateľné percento a pritom by to mohlo byť inak. Na Slovensku totiž máme značky, ktoré tvoria a produkujú kvalitné výrobky. Paradoxne však o nich vie len minimum Slovákov.

 • Fusakle oslavujú päť rokov, oslávte to spolu s nami!
  17 September, 2020
  Fusakle oslavujú päť rokov, oslávte to spolu s nami!

  Áno, už je to päť rokov, čo si na nohy obúvame Fusakle. Nejak rýchlo to ubehlo, tak som sa pozrel na to, čo sa od nášho začiatku udialo.

 • Poďme spolu chodiť. Po Slovensku!
  10 September, 2020
  Poďme spolu chodiť. Po Slovensku!

  Našu novú kolekciu ponožiek na jeseň 2020 sme do života uviedli výletom. Pridaj sa aj ty, ak sa ti ešte nepodarilo nikam vybehnúť. Nájdeš tu fajn tipy od scestovaných ľudí a aj mnoho pekných fotiek z ciest s našimi ponožkami. Tak sa začítaj do cestovateľských zápiskov hlavných predstaviteľov našej fotokampane a objavuj naše nové Fusakle s jesennými motívmi.

 • Ako vznikli Fusakle?
  06 Apríl, 2020
  Ako vznikli Fusakle?

  Bola to súhra rôznych okolností, no hlavne to bola moja reakcia na vtedajšiu situáciu a náladu v spoločnosti. Prvotný nápad nebolo vyrábať ponožky, ale pokúsiť sa otvoriť okoliu myseľ, odbúrať strach a hlavne šíriť radosť. Ale tak “pome po poriadku”.

 • Nevzdávajme sa!
  06 Apríl, 2020
  Nevzdávajme sa!

  Jediný spôsob, ako prekonať túto krízu, je pomôcť si navzájom. Ja chránim teba, ty chrániš mňa. Jednoduché heslo, ktoré dnes platí na 100%. A ukazuje, že naozaj vieme, čo je to spolupatričnosť.