-
 

Fusblog

Všetko
 • Tip na darček pod stromček
  23 November, 2022
  Tip na darček pod stromček

  Nechávaš si nákup darčekov na poslednú chvíľu? My ťa podržíme! Prečítaj si naše tipy na lokálne a originálne kúsky, ktoré potešia a zahrejú celú rodinu. Mysleli sme naozaj na každého člena rodiny, aby všetci mali Vianoce.

  Už len mesiac do Vianoc, s nami ale nemusíš stresovať. :) Pre inšpiráciu sme pre teba pripravili zoznam praktických kúskov, ktoré sa budú hodiť každému členovi tvojej partie. Pohodlné ponožky pre babku, termo legíny pre mamu, najkvalitnejšie vlnené ponožky pre otca a originálne tričko pre kolegu. Tak čo, ešte váhaš? Vyberaj, kým máme zásoby. :)

 • Veľké novinky pre malých šibalov
  09 November, 2022
  Veľké novinky pre malých šibalov

  Táto zima sa u nás nesie v znamení noviniek pre DETI! Stavili sme na najkvalitnejšie prírodné materiály - merino, vlna, organická bavlna a samozrejme, lokálnu výrobu, pre veselé chvíle plné dobrodružstiev v teple a pohode. Všetci predsa chceme, aby boli drobci v teple, od hlavy až po Fusakle. ☺

 • Ako udržať nohy v teple? Radia experti na vlnu
  07 November, 2022
  Ako udržať nohy v teple? Radia experti na vlnu

  Vieš, že najviac tepla z nášho tela uniká práve z hlavy a z nôh? Fusakle, experti na vlnu, prinášajú tipy na horúce novinky, ktoré udržia všetky nohy v teple.

  Nohy musia byť v teple, a to zabezpečia jedine kvalitné materiály. Vieš, že ponožky majú vplyv aj na zdravie končatín? Udržujú nohy v teple, zabraňujú poteniu a bránia zápachu. Poďme sa spolu pozrieť, ako si vybrať Fusakle na zimu:

 • Fusakle milujú Tatry, preto prichádzajú s novou kolekciou: HORSKÉ CHATY
  10 August, 2022
  Fusakle milujú Tatry, preto prichádzajú s novou kolekciou: HORSKÉ CHATY

  Slovensko je domovom Fusaklí a naše hory milujeme! Preto sme si pre teba pripravili NOVINKU, zberateľskú edíciu: HORSKÉ CHATY. Líška Eliška z Rainerky, kamzíky spod Térynky, aj najvyšší slovenský štít, Gerlach. Jednoducho všetko, čo v Tatrách všetci tak obdivujeme.

 • Vyraz na hory a súťaž o super ceny!
  08 August, 2022
  Vyraz na hory a súťaž o super ceny!

  Na leto sme si pre teba pripravili zábavnú výzvu „Vyraz na hory so súťažou o atraktívne ceny.

 • Pomôž zachrániť Fusakle!
  22 Júl, 2022
  Pomôž zachrániť Fusakle!

  Ťažké obdobie koronakrízy, následky vojny, inflácia a zdražovanie energií a materiálov má silný negatívny dopad aj na nás a bojujeme s ťažkosťami. Chceme ťa poprosiť o pomoc preklenúť toto náročné obdobie.

 • Fusakle na Pohode 2022
  14 Júl, 2022
  Fusakle na Pohode 2022

  Po dvoch rokoch plných pandémie a opatrení sa život pomaly vracia späť do starých koľají, z čoho máme obrovskú radosť! Fusakle milujú leto a festivaly, a preto sme nemohli chýbať na 25-tom ročníku festivalu Pohoda.

 • Ako si vybrať Fusakle plavky podľa tvojej postavy?
  17 Jún, 2022
  Ako si vybrať Fusakle plavky podľa tvojej postavy?

  Nová kolekcia plaviek od Fusaklí je plná farieb, strihov a zábavy. Rovnako, ako všetko z našej dielne, aj plavky vyrábame lokálne.

 • Objav silu ELEMENTOV spolu s Fusaklami!
  11 Máj, 2022
  Objav silu ELEMENTOV spolu s Fusaklami!

  Nová kolekcia Elementy je tu! Veríme, že ťa očarí a vďaka nej sa aspoň na chvíľku ocitneš v oázi pokoja, pretože práve o tom je celá kolekcia.

 • Aj Fusakle stoja za Ukrajinou. Pomáhame tak, ako dokážeme!
  21 March, 2022
  Aj Fusakle stoja za Ukrajinou. Pomáhame tak, ako dokážeme!

  Dňa 24. februára sme sa všetci zobudili do vojny u našich susedov na Ukrajine. A my v spolupráci s organizáciou Človek v ohrození sme sa rozhodli pomôcť špeciálnou edíciou ponožiek Pomoc Ukrajine.